«Поділля» у меншості поступилося тернопільській «Ниві»

У рамках 17-го туру Другої ліги (Група А) «Поділля» зазнало поразки від тернопільської «Ниви» (0:2), хоча догравали матч хмельничани у меншості.

У минулому турі підопічні Віталія Костишина здобули впевнену та важливу перемогу над ФК «Львів» (2:0), а у Вишнівці, де вже вдруге у сезоні зустрічались з тернопільською «Нивою», планували закріпити цей успіх, але планам не судилося збутися.

Варто зазначити, що через дискваліфікацію керманич «Поділля» знову не зміг розраховувати на Артема Макарченка, а Степан Рижук залишився у Хмельницькому через травму. Та на плани гостей це ніяк не впливало, а перший тайм це продемонстрував. Подоляни майже ні в чому не поступалися супернику, але до перерви все ж таки дозволили господарям використати один з небагатьох гольових епізодів, тоді як своїм моментом не скористалися.

Гості доволі впевнено розпочали другий тайм і намагалися притискати тернополян, але далі стався один із ключових епізодів зустрічі, коли через другу жовту картку залишив у меншості команду кращий бомбардир «Поділля» у цьому сезоні Андрій Джурко. Важко сказати, що це вилучення зламало «Поділля», але значно ускладнило завдання зрівняти рахунок.

Та моменти у підопічних Віталія Костишина все одного були, і про перевагу однієї з команд говорити не доводилося. Вже у меншості ледь не вразили ворота «Ниви» Владислав Гресь та Олексій Колесников, а ось суперник знову витиснув максимум зі свого гольового епізоду і подвоїв перевагу. Сергій Дворник не зміг зафіксувати м’яч після дальнього пострілу, дозволивши Олександру Апанчуку вдало зіграти на добиванні – 2:0.

«Поділля» усьоме поспіль програло на виїзді і з урахуванням результату паралельного матчу у Коростені, де «Полісся» здолало «Прикарпаття», знову опустилося на дев’яту сходинку у турнірній таблиці.

За тиждень, 28 жовтня, хмельничани матимуть змогу реабілітуватися у домашньому матчі з «Буковиною». Початок гри – о 15:00.

«Нива» (Тернопіль) – «Поділля» (Хмельницький) 2:0
Голи: Гатала, 24, Апанчук, 82

«Нива»:Чопко, Музиченко, Касьяненко, Чорномаз, Пріхна, Мороз, Гатала (Головачук, 90+2), Слоневський, Пришнівський (Шевченко, 87), Литовченко (Понєдєльнік, 84), Апанчук. Запасні: Механів, Дорі, Пікуль, Вонс. Головний тренер: Сергій Задорожний.

«Поділля»: Дворник, Джурко, Гресь, Швець, Степаненко, Ватав, Охрончук (Маховка, 81), Морговський, Муляр (Худік, 86), Бабак, Колесников (Майко, 66). Запасні: Шевченко, Ліповуз, Миколайчук, Бельчич. В.о. головного тренера: Віталій Костишин.

Попередження: Гатала, 58 – Муляр, 36, Джурко, 47, Колесников, 56, Маховка, 86

Вилучення: Джурко, 62 (друге попередження)