shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Костишин: «Як на мене, це була нічийна гра»

Виконувач обов’язків головного тренера «Поділля» Віталій Костишин прокоментував поразку команди у матчі з тернопільською «Нивою» (0:2).

«Була хороша рівна гра. Ми добре грали в обороні, а ось попереду у нас мало що виходило. Суперник свої моменти реалізував, а ми не зуміли. Якби не вилучення, продовжили би загострювати гру на половині поля суперника і могли зрівняти рахунок», – зазначив керманич подолян.

«Претензії до хлопців маю тільки у фазі створення гольових моментів, адже ніяк не могли приборкати м’яч і налагодити креативну роботу на половині поля господарів. При переході з оборони в атаку ми занадто швидко втрачали м’яч. Якщо говорити про гру на руйнування атак «Ниви», то зіграли добре, бо у Дворника сьогодні і особливої роботи не було. «Нива» витиснула максимум зі своїх напівмоментів».

«Як на мене, це була нічийна гра. Якби не вилучення…Хоча по суддівству у мене питань немає. Після перерви ми були близькі до того, щоб переламати хід поєдинку, адже діяли швидше і фізично були готові краще за суперника. Навіть у меншості ми створювали моменти, але не забили», – резюмував Віталій Костишин.

Прес-служба «Поділля»