«Поділля» завдало розгромної поразки «Буковині»

У рамках 18-го туру Другої ліги (Група А) «Поділля» приймало вдома чернівецьку «Буковину» і здобуло впевнену перемогу з рахунком 3:0.

Сьогоднішній матч у Хмельницькому відкривав програму туру і мав велике турнірне значення у другій половині таблиці для «Поділля» і «Буковини». Авжеж, обидві команди налаштовувались на перемогу, а місцеві вболівальники сподівались побачити не просто перемогу, але і якісну гру у виконанні подолян. Мабуть, вони залишились задоволені побаченим.

«Поділля» дуже впевнено розпочало матч і вже на другій хвилині зусиллями Сергія Швеця мало змогу відкривати рахунок, та голкіпер гостей відтермінував взяття власних воріт лише на декілька хвилин. Це Кирило Бабак заробив штрафний удар на підступах до карного майданчику, а Владислав Охрончук майстерно виконав стандарт, не залишивши ніяких шансів Чесановському.

Після забитого м’яча гра дещо заспокоїлась, підопічні Віталія Костишина майстерно грали по рахунку і вдало стримували спроби суперника прорватися до воріт Сергія Дворника, а у середині тайму могли подвоювати перевагу, коли після подачі кутового пробивав Швець, але влучив прямо у голкіпера «Буковини». Та згодом двійка все-ж таки загорілась на табло, адже воротар гостей Денис Чесановський відвертого помилився і дозволив Кирилу Бабаку себе обікрасти, а всі намагання чернівчанина врятувати ситуацію були марними – 2:0.

Незважаючи на такий рахунок, з перших хвилин другого тайму подоляни знову кинулись на ворота «Буковини», а Кирило Бабак та Андрій Муляр ще довго будуть згадувати свої невикористані моменти. Хороші можливості для взяття воріт суперника також мали Артем Макарченко та Андрій Ліповуз, а ось гості майже не турбували Дворника і за всю гру створили лише декілька напівмоментів, тому третій м’яч у ворота Чесановського навряд чи когось здивував. Ватав знайшов на фланзі Муляра, а той виконав прицільну і дуже точну передачу на дальню стійку, де першим опинився Ян Морговський і м’яко головою переправив м’яч до сітки – 3:0.

Останні хвилини запам’яталися визначною подією у житті двох вихованців клубу – 16-річного Владислава Шаповала та 17-річного Артема Лівандовського. Обидва отримали можливість дебютувати на професійному рівні і прикластися до розгромної перемоги «Поділля». До четвертої поспіль «сухої» перемоги «Поділля» у рідних стінах.

Незважаючи на перемогу, «Поділля» залишились на дев’ятій сходинці у турнірній таблиці, але програє «Буковині» та «Скалі» лише за додатковими показниками. Останній у цьому році матч хмельничани зіграють 4 листопада у Коростені, де поміряються силами з житомирським «Поліссям».

«Поділля» (Хмельницький) – «Буковина» (Чернівці) 3:0
Голи: Охрончук, 8, Бабак, 36, Морговський, 84

«Поділля»: Дворник, Гресь, Швець, Рижук, Бельчич (Степаненко, 70), Ліповуз, Охрончук (Маховка, 86), Морговський (Шаповал, 90), Муляр (Лівандовский, 90), Макарченко (Ватав, 80), Бабак. Запасні: Шевченко. В.о. головного тренера: Віталій Костишин.

«Буковина»: Чесановський, Карапка (Геник, 30), Найко, Шафоростов, Бойчук, Шишигін, Раулюк, Мелконян, Немтінов, Гакман, Королянчук. Запасні: Гоменюк, Нікифоряк, Раца, Жумига. Головний тренер: Віктор Мглинець.

Попередження: Бельчич, 45+1, Ліповуз, 50, Гресь, 78 – Шафоростов, 7, Королянчук, 18, Бойчук, 45+1, Раулюк, 58, Найко, 67, Шишигін, 77, Геник. 81.