shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Буковина». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу керманич «Поділля» Віталій Костишин і головний тренер «Буковина» Віктор Мглинець поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, виконувач обов’язків головного тренера «Поділля»:

– Ваш колега з «Буковини» вважає, що рахунок не по грі. Ваш коментар?

– Я не знаю в яку стороні не по грі. Задоволений результатом, але не можна марнувати стільки моментів. Сьогодні багато моментів, у нас виходили контратаки, але є матчі, коли моментів вкрай мало, тому я незадоволений реалізацією. Треба забивати більше.

Трохи занервували на початку другого тайму, побігли вперед забивати, а потрібно було навести порядок в обороні, адже мали проблеми. Могли забивати більше. Можливо, поле завадило, не вистачило холоднокровності чи майстерності, але це можна виправити.

 – Четверта поспіль суха перемогу вдома. Що тепер очікувати на виїзді?

– Їдемо на виїзні матчі за перемогами, але у гостях поки не все у нас виходить. Дійдемо і до цього.  У Коростень поїдемо за перемогою. А те що дома граємо на «нуль», то це добре. Виходить, це вже якась закономірність. Так, небезпечні моменти біля наших воріт є, але не пропускаємо.

– Ліповуз отримав четверту жовту картку і пропустить матч з «Поліссям». Це значна втрата?

– Так. Для нас це дуже важливий гравець.

Віктор Мглинець, головний тренер «Буковини»:

– Результат на табло. Думаю, везе сильнішому. Можливо, після перерви ми грали краще, але така реалізація моментів не може не засмучувати. У епізоді з першим голом важко сказати, що робив голкіпер. Другий гол я взагалі не коментую. Як там можна було пропустити? Після цього голу гра десь вже була зроблена, хоча у другому таймі мали декілька моментів для того, щоб забити.  Скоріше за все, не вистачило майстерності, адже молоді хлопці, але з п’яти метрів потрібно забивати. Можна було хоча б один момент реалізувати, щоб відновити інтригу. Рахунок 3:0, але я рахую, що результат не по грі. У першому таймі не так добре зіграли, а після перерви ніби комбінували і виходило у нас, але потрібно було поставити крапку. Такого гравця у нас сьогодні не знайшлося.

Прес-служба «Поділля»