shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

ДЮФЛУ. Негостинний Новояворівськ і вершина суддівського абсурду

У рамках 9-го туру першості ДЮФЛ України у Першій лізі юнацькі команди «Поділля» відправились до Новояворівська на матчі з місцевим ФК «Янтарний», але футболу сьогодні не було, а лише скандали та відверто дивні суддівські рішення.

Традиційно першими на поле мали вийти старші хлопці з U-17, але важко назвати полем те, що побачила делегація «Поділля» у Новояворівську. Власне, це не футбольне покриття, а справжнє болото. На деяких частинах цього «газону» навіть стояла вода, але бригада арбітрів не побачила у цьому нічого незвичного і дозволила командам вийти на це травмонебезпечне поле.

Власне, розповідати про перипетії гри немає ніякого сенсу. Навіть на цьому болоті подоляни виглядали краще і двічі виходили вперед, але господарі відігравались, також не без допомоги арбітрів, які мали чітку мету – зробити все, щоб «Поділля» сьогодні не перемогло. І це саме той випадок, коли упередженими були дії всіх трьох рефері, влаштувавших справжній абсурд на полі після перерви. Тому не дивно, що після вилучення Олександра Кошелака і низки абсолютно незрозумілих рішень  суддійвської бригади гості зрештою таки пропустили третій м’яч.

«Янтарний» U-17 – «Поділля» U-17 3:2 (2:2)
Голи: Лядрик , Скопцов, Романович – Ковальчук, Шаповал

Яким же було здивування тренерського штабу хмельничан на чолі з Олександром Ірклієнко, коли після півгодинного очікування головний арбітр Іван Мандзюк з Тернопільщини не дозволив молодшим командам двох клубів зіграти, мотивуваши це, увага, неналежним станом газону. Мабуть навіть недоречно писати про подвійні стандарти, адже на цьому ж полі відіграли старші хлопці.

Яка аргументація такого вчинку? Все достатньо просто. Команда «Янтарний» U-17 перед чим туром йшла на третьому місці у турнірній таблиці нашої підгрупи, відстаючи від «Поділля» лише на п’ять очок, тоді як молодша команда лише на сьомому місці, і господарі чітко розуміли, що у матчі з хмельничаними їм ловити нічого, фактично погодившись на технічну поразку і зробивши все, щоб це зрозуміла суддівська бригада.

Матч «Янтарний» U-15 – «Поділля» U-15 не відбувся

Також хочеться окремо сказати про «гостинність» у Новояворівську. Традиційно під час матчу старших команд гравці «Поділля» U-15 підтримували наших хлопців на трибунах, що роблять завжди, навіть на виїздах, але місцевим жителям і батькам гравців «Янтарного» це чомусь не сподобалось, вони почали ображати наших хлопців і навіть кидатися на них з кулаками. Тренерському штабу «Поділля» не залишалось іншого виходу, як викликати поліцію, і лише після втручання полісменів ситуацію вдалося заспокоїти, хоча така поведінка новояворівчан по відношенню до дітей викликає справжню огиду.

ФК «Поділля» не залишить осторонь цю ситуацію і вже подав протест щодо дій арбітрів та через неналежні умови для проведення матчу, які були у Новояворівську. Прикро, що такі скандали мають місце у першості ДЮФЛ, де на першому місці повинні бути принципи чесної боротьби і однакове відношення до всіх команд, а в реальності ми бачимо зовсім інше.

Прес-служба «Поділля»