shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

ФК «Поділля» подав офіційний протест до ДЮФЛ України

Офіційний лист за підписом президента «Поділля» Євгена Бейдермана направлений керівництву ДЮФЛ України, Комітету арбітрів ФФУ та дисциплінарному комітету ДЮФЛ.

У листі клуб просить переглянути результат матчу 9-го туру ДЮФЛ (Перша ліга, 5 група) ФК «Янтарний» U-17 та «Поділля» U-17 (3:2), який відбувся вчора у Новояворівську, і зарахувати господарям технічну поразку або призначити перегравання через неналежну організацію поєдинку.

Також ФК «Поділля» вимагає дати оцінку діям бригади арбітрів та спостерігача арбітражу, які дозволили проведення матчу на травмонебезпечному полі і надалі приймали незрозумілі рішення, які суперечать принципам спортивної боротьби, задекларованим ДЮФЛ та ФФУ.

Нападаємо, бригада арбітрів на чолі з Іваном Мандзюком дозволила старшим хлопцям зіграти на жахливому полі у Новояворівську, а ось молодші команди на поле так і не вийшли, адже стан того ж поля вже не задовольнив рефері, і матч зрештою не відбувся. Детальніше про вчорашні події ви можете прочитати тут.

ФК «Поділля» чекатиме на справедливе рішення футбольних функціонерів і сподівається, що здоровий глузд у цій ситуації візьме верх задля того, щоб у подальшому таких ганебних випадків у нашому футболі не було.