shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Костишин: «Нічийний результат закономірний»

Виконувач обов’язків головного тренера «Поділля» Віталій Костишин прокоментував нічийний виїзд у Коростень на матч з житомирським «Поліссям» (0:0).

«Важка була гра, адже поле в’язке і відверто погане, а перед матчем ще й пройшов дощ. Фактично грали у болоті, а футболу не було, а лише боротьба. Ми грали на контратаках і намагалися вибігати, але поле зрівняло швидкісні дані двох команд, тому було важко щось створити попереду», – відзначив Віталій Володимирович після матчу.

«Господарі намагалися придавити нас верховими передачами, але захисники справилися і нічого не дозволили супернику зробити серйозного. В принципі, у кінці матчу ми могли і забити. Не все у нас виходило сьогодні, але мали хороші відрізки, коли вибігали в атаки. Можна сказати, що могли виграти, але й могли програти, тому нічийний результат закономірний».

«Не можу сказати, що це поганий для нас результат, хоча хотіли перемогти. Ми не сильно задоволені цією нічиєю, але й не розчаровані. Гра була нічийна. Можливо, ми заслуговували перемоги, але й на поразку не награли. Дуже погане поле, тому й футболу сьогодні було мало, а більше сумбур».

«Хлопці молодці, адже бились і старалися. За старання їм велике дякую. Фізично вони все ж таки підсіли, але ми не пропустили, тому можна сказати, що команда витримала. В кінці матчу було важко, але ми витримали», – резюмував тренер.

Прес-служба «Поділля»