Сергій Дворник – в 15-ти хвилинах від рекорду

Голкіпер «Поділля» Сергій Дворник на мажорній ноті завершив першу половину сезону.

У останньому матчі «Поділля» перед зимовою перервою проти «Полісся» (0:0) саме Сергія було визнано кращим гравцем зустрічі порталом Sport Arena. Ось так це видання оцінило вклад Дворника у нічийний результат команди:

«Добре відіграв у воротах, справився з кількома прицільними ударами. Як би там не було, для гостей зіграти внічию проти більш досвідченого на сьогоднішній день суперника – хороше досягнення. А що «Поділля» не змогло грати житомирян – у цьому вини воротаря немає».

А ще більш показовою для голкіпера є вражаюча суха домашня серія, яку Сергій продовжив у домашньому матчі з «Буковиною» (3:0). Він не пропускає у рідних стінах 458 хвилин і лише в 15-ти хвилинах від рекорду сезону, який поки належить стражу воріт «Прикарпаття» Остапу Вульчину.

Що цікаво, саме проти «Прикарпаття» «Поділля» зіграє у першому домашньому матчі після зимової перерви, тому побажаємо Дворнику не тільки перевершити рекорд Вульчина, але й продовжити суху серію на 90 хвилин.