shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Ірклієнко: «З кожним роком будемо додавати»

В інтерв’ю телеканалу «Поділля-Центр» головний тренер юнацької команди «Поділля» U-19 Олександр Ірклієнко підсумував переможний матч з «Атлетиком» (2:0) і загалом перше коло чемпіонату.

«Не повністю задоволені грою з «Атлетиком». Частково хлопці виконували те, що ми просили, частково – ні. Це була остання гра, а на першому місці був результат. Десь ми недорахувались очок у попередніх матчах, але у цьому матчі є перемога, тому хлопці на позитиві завершили перше коло», – відзначив Олександр Сергійович.

«Були помилки, але це можна пояснити моральним навантаженням, адже налаштовували хлопців на перемогу. Можливо, трохи поспішали в деяких епізодах, адже дуже хотіли забити, але 2:0 – впевнена перемога. Будемо далі працювати і готуватися до другого кола. Хлопці у нас молоді, по 15-16 років, тому  з кожним роком і з кожною грою будемо додавати».

«Авжеж, відчувається різниця між тим складом, який був у минулому сезоні, та теперішнім. Вік має велике значення, адже проти нас грають більш доросліші, досвідченіші і фізично сильніші футболісти, які вже закінчили дитячі школи і пограли на певному рівні. У нас хлопці молоді, і для них це велика школа. З кожною грою вони додають. Думаю, ми на правильному шляху. Проти «Атлетика» грали Бабак, Моргоський, Ліповуз, і було видно, що вони більше впевненіші у своїх діях. Звісно, біля таких хлопців футболісти U-17 ростуть. З кожним роком будемо додавати», – резюмував тренер.