shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

ФК «Поділля» долучився до єдиної платформи Shop.pfl.ua

Футбольний клуб «Поділля» зробив ще один крок для просування свого бренду і долучився до маркетингової програми ПФЛ.

11 жовтня ПФЛ дав старт новому проекту shop.pfl.ua, спільного проекту клубів ПФЛ та технічного партнера, українського виробника спортивного екіпірування, ТМ Gera. Його метою є об`єднання клубів та вболівальників і надання їм можливості комфортного придбання атрибутики свого клубу в межах уніфікованої платформи.

Сьогодні, 17 листопада, до цієї платформи доєднався і футбольний клуб «Поділля». Відтепер вболівальники мають можливість придбати спортивне екіпірування, фанатську атрибутику, аксесуари та сувеніри із символікою хмельницького клубу на сторінці «Поділля» проекту shop.pfl.ua. Найближчим часом асортимент товарів ще значно поповниться.

«З самого початку наш клуб зацікавила ідея ПФЛ і ми з радістю відгукнулися на цю ініціативу. Сподіваємося, що цей крок допоможе нам у просуванні бренду «Поділля» та надасть можливість нашим вболівальникам по всій Україні і навіть за її межами задовольнити свої потреби у якісних товарах з символікою клубу, сувенірах та атрибутиці», – зазначив президент хмельницького «Поділля» Євген Бейдерман.

ФК «Поділля» став дев’ятим клубом ПФЛ, який долучився до цього проекту.

Прес-служба «Поділля»