«Поділля» провело результативну двосторонку

Тренувальний процес хмельницького «Поділля» не припиняється, а сьогодні футболісти провели повноцінну гру.

Знайти спаринг-партнера в цю пору року дуже важко, тому гравці провели двосторонку, а тренерський штаб ще й мав можливість переглянути у дії талановиту молодь з юнацьких команд клубу – Віталія Неруха, Сергія Солодкого, Сергія Якобчука, Олександра Попадюка, Дмитра Низовця та Владислава Бондарчука.

Взяв участь у грі також Олександр Музичук, який останні три місяці на правах оренди захищав кольори першолігового «Колоса» з Ковалівки. Про майбутнє 23-річного півзахисника поки говорити зарано, а його контракт все ще належить «Поділлю».

Футболісти поділилися на дві умовні команди («помаранчеві» та «зелені») і відіграли два тайми по 35 хвилин на штучному полі ДЮСШ №1. В цій грі було забито одразу вісім голів, а перемогла команда в зелених манішках з рахунком 6:2. Щоправда, після першого тайму попереду були «помаранчеві» з рахунком 2:1, але у другому таймі пропустили п’ять голів, у том числі три від Музичука.

«Поділля» (зелені манішки) – «Поділля» (помаранчеві манішки) 6:2
Голи: Бабак 2, Музичук 3, автогол – Нерух, Джурко

Команда продовжує тренуватись згідно плану і незабаром хлопці підуть у відпустку.