shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Черговий міжсобойчик і десять голів на дві команди

Перед виходом у відпустку хмельницьке «Поділля» провело чергову двосторонню гру.

Для футболістів хмельницького «Поділля» розпочалась повноцінна відпустка, а у повному складі команда збереться вже у січні, щоб розпочати підготовку до другої половини сезону, яка стартує у кінці березня.

Фактично останнім акордом першої половини сезону для хлопців стала сьогоднішня двостороння гра, яка відбулась на полі ДЮСШ №1. Як і тиждень тому, гравці сформували дві команди і провели повноцінну гру, а перемогу знову здобули футболісти у зелених манішках – 7:3.

Відзначимо, що крім Олександра Музичука взяв участь у грі ще один наш гравець, який останнім часом грав на правах оренди за клуб Першої ліги – Алішер Якубов. Щоправда, з найближчим майбутнім екс-капітана «Поділля» ніяких питань бути не може бути, адже його договір оренди розрахований до літа і другу половину сезону він точно відіграє за «Балкани».

«Поділля» (зелені манішки) – «Поділля» (помаранчеві манішки) 7:3
Голи: Якубов 3, Джурко, Музичук 2, Рижук – Муляр 2, Шаповал

З молодих вихованців клубу сьогодні отримали можливість проявити себе Владислав Шаповал, Богдан Баранчук, Сергій Ковальчук, Сергій Якобчук, Ярослав Осипчук, Владислав Антонюк, Дмитро Низовець, Антон Кутовий, Віталій Нерух та Михайло Тодавчич. Також за «помаранчевих» зіграв потенційний новачок.

Сумувати за футболом у відпустці хлопцям не доведеться, адже тренерський штаб планує періодично збирати бодай місцевих для тренувань та двосторонніх ігор.

Прес-служба «Поділля»