shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Президент «Поділля» Євген Бейдерман взяв участь у засіданні Ради ліг ПФЛ

30 листопада у столичному Будинку футболу пройшло засідання Ради ліг ПФЛ, в якому взяли участь представники клубів та президент Федерації футболу України Андрій Павелко. Відвідав цей захід і президент «Поділля» Євген Бейдерман.

Першочергово представники клубів заслухали звіт керівника ПФЛ Сергія Макарова за підсумками осінньої частини змагань. Президент організації відзначив позитивну тенденцію у підвищенні інтересу вболівальників до поєдинків Другої ліги та продовження падіння середньої відвідуваності зустрічей Першої ліги.

Після цього учасники засідання заслухали напрацювання голови робочої групи з реформування системи змагань професіонального та аматорського футболу в Україні Олександра Бандурка. На зустрічі були висловлені концептуальні підходи до реформування чинної системи змагань і думки представників клубів щодо можливих змін формату проведення чемпіонатів Першої і Другої ліг та можливого створення напівпрофесіональної ліги НФЛ.

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко відзначив важливість проведення подібних зустрічей.

«Реформа українського футболу мала б пройти ще 7-10 років тому. Нам доводиться у кризові для країни часи повертати вболівальників на стадіони і працювати над зростанням популярності футболу».

Андрій Павелко висловив думку, що дискусії з приводу реформування українського футболу мають тривати задля покращення кінцевого результату. Утім, президент ФФУ закликав не зволікати.

«Клуби мають поважати та слухати як один одного, так і організаторів змагань. Ми маємо велику країну, тому слід думати, як краще оптимізувати витрати, щоб зекономлені кошти вкласти у розвиток інфраструктури, дитячо-юнацьких шкіл. У майбутньому це дасть значний поштовх нашому футболу», – сказав Андрій Павелко.

Офіційний сайт ФФУ