shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Голова ХОФФ Ігор Хіблін відзначив прогрес «Поділля»

Президент федерації футболу Хмельницької області Ігор Хіблін, у минулому гравець «Поділля», відзначив прогрес «Поділля» у Другій лізі і роботу структури клубу.

«Поділля» наразі займає дев’яте місце у Другій лізі, але варто зазначити, що команда прогресує. Подивіться скільки місцевих хлопців і випускників клубу грають за першу команду та набираються досвіду. Це вже не ті перші  матчі, коли «Поділля» програвало, і гри не було», – відзначив Ігор Миколайович в інтерв’ю програмі «Спортцентр» на телеканалі «ТВ7+».

«Останні матчі, у тому числі два дербі з «Агробізнесом», показали, що команда на правильному шляху. Сподіваюсь, взимку «Поділля» підсилиться, але кістяк команди вже є, а команда прогресує.  Треба просто набратися терпіння і почекати».

«Також зараз йде повернення юнацьких команд «Поділля» з Першої ліги у Вищу лігу ДЮФЛ. У команд Євгена Бейдермана високі завдання і хороші шанси їх виконати у цьому сезоні. Думаю, наступного року ми матимемо представництво у Вищій лізі ДЮФЛ. Це наша мета».