Зимовий кубок ДЮФЛУ. «Поділля» U-19 стартувало з поразки

В Чернівцях відбулись матчі першого туру першого етапу Зимового Кубку ДЮФЛУ, у якому приймає участь і юнацька команда «Поділля» U-19.

Щоправда, до Чернівців поїхала лише номінально команда U-19, адже її основу склали гравці вікової категорії U-17, яка готується до поновлення чемпіонату. Власне, «Поділля» є наймолодшою командою нашої групи, і це не могло не вплинути на результат.

Хоча у першому таймі матчу з МФК різниця у віці майже не відучивалась, хоча суперники були на два-три роки старші. Хмельничани володіли перевагою і мали хороші можливості відзначитися, які не реалізували Кутовий та Шаповал. Натомість підопічні Олександра Ірклієнка пропустили і змушені були йти на перерву з рахунком 0:1.

Проблеми з реалізацію були у наших хлопців і по перерві, мали нагоди відзначитися Бондарчук, Попадюк та все той же Кутовий, а після другого пропущенного м’яча «Поділля» всіма силами пішло вперед, чим більш досвідчений і фізично сильніший суперник не міг не скористатися. Варто зазначити, що «Поділля» грало без свого кращого бомбардира Сергія Якобчука, який підсилить команду U-16 у Зимовому кубку ДЮФЛУ.

«Поділля» U-19 (Хмельницький) – МФА (Мукачево) 0:4 (0:1)

«Поділля»: Осипчук, Чудюк, Антонюк, Леськов, Гурняк, Баранчук, Низовець, Попадюк, Шаповал, Ковальчук, Кутовий. На заміну виходили: Бондарчук, Коваленко, Вапнічний, Кривденко, Ярош, Мартинюк, Королюк. Головний тренер: Олександр Ірклієнко.

Коментар Олександра Ірклієнко після гри: «Перший тайм провели добре, але припустились однієї помилки в обороні і пропустили. Не реалізували два хороші моменти. В середині другого тайму пропустили другий м’яч і кинулися відіграватися, а у складі суперника були більш досвідчені хлопці, які цим і скористалися. У нас хлопці 2001 року народження, а суперник мав у своєму складі навіть гравців 1998 року народження. По грі все було непогано, до перерви перегравали суперника і точно не були хлопчиками на биття, але наші помилки нам не пробачили».

У другому матчі групи господарі з чернівецької «Буковини» поступилися 2:3 представнику юнацької Прем’єр-ліги України – «Скалі» з Моршина. Саме проти «Скали» завтра і гратиме «Поділля».