Зимовий кубок ДЮФЛУ. «Поділля» U-19 поступилося прем’єрліговій «Скалі»

Юнацька команда «Поділля» зіграла другий матч у рамках першого попереднього етапу Зимового кубку ДЮФЛУ.

Після вчорашньої поразки від МФА сьогодні підопічним Олександра Ірклієнка довелося зустрітися з фаворитом нашої групи «Скалою» з міста Моршин, яка є середняком юнацької Прем’єр-ліги України. Крім різниці у класі, між командами була і відчутна різниця у віці, адже хмельничани протистояли на два роки старшим хлопцям.

Тим не менш, саме «Поділля» відкрило рахунок у матчі. Після блискавичної атаки і прострільної передачі Владислава Шаповала першим на м’ячі опинився Сергій Ковальчук, але з його пострілом голкіпер суперника впорався, а ось зреагувати на добивання Дмитра Низовця вже не зміг. Подоляни тримали рахунок на свою користь і продовжували проводити контратаки, але впоратися зі стандартними положеннями «Скали» їм було не під силу. Ще до перерви футболісти з Моршина двічі реалізували подачі с кута поля, а згодом забили і третій м’яч.

Після перерви було добре помітно, що хмельничани підсіли, адже здебільшого захищались, а підопічні відомого в Україні тренера Юрія Бакалова, який свого часу захищав кольори «Поділля», ще тричі вразили ворота Ярослава Осипчука і здобули перемогу з рахунком 6:1. А гравці «Поділля» здобули такий потрібний досвід.

«Поділля» U-19 (Хмельницький) – «Скала» U-19  (Моршин) 1:6 (1:3)
Гол у складі «Поділля»: Низовець

«Поділля»: Осипчук, Чудюк, Антонюк, Леськов, Гурняк, Баранчук, Низовець, Попадюк, Шаповал, Ковальчук, Кутовий. На заміну виходили: Бондарчук, Коваленко, Тодавчич, Кривденко, Ярош, Мартинюк, Королюк. Головний тренер: Олександр Ірклієнко.

Поразка від «Скали» перекреслила шанси «Поділля» на вихід до наступної стадії турніру, а в останньому матчі першого попереднього етапу команда Олександра Ірклієнка зіграє завтра проти господарів – чернівецької «Буковини».