shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Зимовий кубок ДЮФЛУ. Команда «Поділля» U-16 повернулась зі Львова

Юнацька команда «Поділля» U-16 взяла участь у зональному турнірі першого етапу зимового кубку ДЮФЛУ.

Матчі групи відбувалися у Львові, а суперниками наших хлопців стали потужні місцеві команди «Карпати», «УФК-Карпати», ФК «Львів», які виступають у вищій лізі ДЮФЛ України, та ФК «Янтарний» з Новояворівська Львівської області.

Варто зазначити, що під керівництвом Руслана Соболевського грали не тільки хлопці 2002 року народження, але й  молодші на рік вихованці клубної Академії, які готуються до поновлення чемпіонату  ДЮФЛ у першій лізі.

На жаль, в плани команд втрутилась погода, яка змусила змістити багато матчів. Зокрема, після стартової невдачі у поєдинку з «УФК-Карпаті», хмельничани отримали одразу два дні перепочинку, адже через сильні снігопади футбольні поля були непридатні для проведення гри.

А у вівторок, який став останнім днем перебування «Поділля» у Львові,  наші хлопці змушені були провести одразу два матчі (проти ФК «Львів» і «Карпат»), після чого повернулися у Хмельницький. Відіграти матч з ФК «Янтарний» вже не було можливості, але подоляни загалом отримали неоцінений досвід, перевірили свої сили на фоні команд Вищої ліги ДЮФЛ і побачили, над чим потрібно працювати в подальшому.

Зимовий кубок ДЮФЛУ. Група «Львів»

3 лютого (субота). «УФК-Карпати» U-16  (Львів) – «Поділля» U-16  (Хмельницький) 5:0

6 лютого (вівторок). ФК «Львів» U-16  (Львів) – «Поділля» U-16  (Хмельницький) 4:0

6 лютого (вівторок). «Карпати» U-16  (Львів) – «Поділля» U-16  (Хмельницький) 6:0

Матч  ФК «Янтарний» U-16  (Новояворівськ) – «Поділля» U-16  (Хмельницький) не відбувся.

Прес-служба «Поділля»