«Поділля» мінімально поступилося «Колосу»

Хмельницьке «Поділля» провело другий контрольний матч у зимове міжсезоння.

Сьогодні делегація «Поділля» взяла курс на Ірпінь, що на Київщині, аби провести спаринг с представником Першої ліги – «Колосом» з Ковалівки. Цей матч став важливим етапом підготовки до весінньої частини сезону, адже керманич подолян отримав можливість перевірити діючих гравців хмельницької команди і потенційних новачків на фоні такого сильного суперника.

Варто зазначити, що «Колос» сьогодні провів одразу дві гри – спочатку з житомирським «Поліссям», а потім і з «Поділлям». Головний тренер команди з Ковалівки Руслан Костишин розділив своїх підопічних на дві рівні команди, проводячи певні тактичні і кадрові експерименти. Зіграли проти «Поділля» і добре відомі у Хмельницькому Владислав Охрончук та Олександр Музичук, контракт якого належить нашому клубу.

Початок матчу пройшов у рівній боротьбі, але згодом «Колос» заволодів перевагою і відкрив рахунок у матчі, вдало скориставшись помилкою гостей після розіграшу стандарту. Надалі наші хлопці здебільшого захищались і намагалися проводити рідкі контратаки, але до перерви більше рахунок не змінился.

У другому тайму «Поділлю» вдалося вирівняти гру, і це дуже швидко принесло результат. Андрій Муляр отримав м’яч у карному майданчику гостей, на замасі прибрав двох гравців суперника і влучно пробив у дальній кут – 1:1.

Потім тренерський штаб хмельничан провів серію замін, але гостям вдавалося зберігати паритет. На жаль, втримати бодай нічийний рахунок підопічним Віталія Костишина не вдалося, а переможним для «Колоса» виявився стандарт на останніх хвилинах матчу, яким представник Першої ліги майстерно скористався.

«Колос» – «Поділля» 2:1
Голи: Бондаренко, 21, Соломка, 87 – Муляр, 51

«Поділля»: Дворник, Джурко, Швець, Рижук, Бельчич, Морговський, Ліповуз, Муляр, Бабак і два потенційних новачка. На заміну виходили: Шевченко, Худік і шість потенційних новачків. В.о. головного тренера: Віталій Костишин.

Свій наступний контрольний матч «Поділля» зіграє 14 лютого. У цей хмельничани прийматимуть на полі ДЮСШ №1 тернопільську «Ниву». Початок гри – о 12:00.