Костишин: «Проти таких команд одразу видно, хто є хто»

Виконувач обов’язків головного тренера «Поділля» Віталій Костишин підсумував контрольний спаринг з «Колосом» (1:2).

«Нам було важко, особливо у перші 30 хвилин. Авжеж, такого класу команда, як «Колос», все робить швидше, а рівень гравців набагато вище. Ми терпіли, щось у нас виходило, а щось не виходило», – розповів Віталій Володимирович.

«Після перерви вирівняли гру, почали з’являтися атаки, зрівняли рахунок. Надалі по полі була рівна гра, але за п’ять хвилин до кінця матчу привезли собі непотрібний штрафний, а гравець «Колоса» головою забив переможний м’яч. Можна сказати, що пропустили два однакові голи».

«Продивилися багато потенційних новачків. Проти таких команд одразу видно, хто є хто.  Когось будемо відсіювати, а когось продовжимо переглядати. Попереду ще багато контрольних матчів», – резюмував тренер.