«Поділля» зіграло третій спаринг зимового міжсезоння

На штучному полі ДЮСШ №1 хмельничани приймали тернопільську «Ниву» і поступилися з рахунком 0:4.

У цьому матчі тренерський штаб «Поділля» по різним причинам не зміг задіяти одразу декілька гравців основи, тому на перший тайм господарі вийшли у експериментальному складі, у тому числі з потенційними новачками. Знайшлося місце у старті і для Дмитра Рожка, який став першим зимовим новачком «Поділля».

Початок матчу був за гостями, які впевнено володіли м’ячем і намагалися комбінувати. Згодом «Поділля» вирівняло гру, але у середині першого тайму змушене було наздоганяти суперника у рахунку. До пропущеного м’яча призвела серія помилок у захисті і вимушений фол Рижука, чим і скористався Ігор Вонс, майстерно виконавши штрафний удар. До перерви «Нива» ще двічі скористалася провалами в обороні господарів і зусиллями Ігоря Гатали довела справу до розгрому.

На старті другого тайму гості ще й отримали право на пенальті, який чітко реалізував Олександр Апанчук. Після цього «Нива» дещо заспокоїлася, а «Поділля» провело декілька потенційно небезпечних атак. На жаль, бодай забити м’яч престижу хмельничанам не вдалося, а фінальний свисток зафіксував третю поспіль поразку «Поділля» у зимове міжсезоння.

«Поділля» (Хмельницький) – «Нива» (Тернопіль) 0:4
Голи: Вонс, 24, Гатала, 30, 40, Апанчук, 47 (з пенальті)

«Поділля»: Шевченко (Дворник, 30; Харчук, 80), Майко (Джурко, 46), Рижук, потенційний новачок, Бельчич (потенційний новачок, 73), Рожко, Ліповуз (Миколайчук, 75), Маховка (Муляр, 46), Худік (Морговський, 46), потенційний новачок (потенційний новачок, 73), потенційний новачок.

Свій наступний зимовий спаринг «Поділля» також зіграє вдома. 19 лютого підопічні Віталія Костишина  прийматимуть вінницьку «Ниву-В». Початок матчу на полі ДЮСШ №1 – о 12:00.