shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» зіграло контрольний матч проти «Ниви-В»

Сьогодні у Хмельницькому «Поділля» приймало свого принципового суперника по чемпіонату – вінницьку «Ниву-В».

Цей матч став черговим етапом підготовки хмельничан до відновлення чемпіонату, плідно працює у цьому напрямку і «Нива-В», яка теж встигла відіграти декілька контрольних спарингів. Авжеж, не обійшлось у цьому поєдинку без потенційних новачків. У складі «Поділля» їх вийшло на поле троє, у складі суперника – шестеро.

Початок матчу пройшов у спокійній боротьбі, команди не формували події, але поступового ініціативу перехопили господарі, які більше володіли м’ячем і намагалися шукати вільні зони на половині поля суперника. Якщо ж говорити про гольові моменти, то до перерви їх «Поділля» мало як мінімум три, але Кирило Бабак та Ян Морговський з хороших позицій не поцілили у ворота, а після пострілу Муляра майже впритул гостей врятував голкіпер.

Мав стати гольовим для «Поділля» і початок другої половини зустрічі, але Андрій Муляр двічі не використав хороші можливості для взяття воріт «Ниви-В», не поціливши у ворота з забійних позицій. А потім знову нагадало про себе старе футбольне правило. Вінничани на протязі семи хвилин тричі скористалися провалам оборони господарів і фактично зняли всі питання про переможця.

Так, «Поділля» намагалося забити бодай м’яч престижу і мало для цього один-два напівмомента, та перервати домашню суху серію в спарингах підопічним Віталія Костишина не вдалося. Четверта поспіль зимова поразка хмельничан і друга поспіль розгромна.

«Поділля» – «Нива-В» 0:3
Голи: І.Маляренко, 53, 55, А. Маляренко, 60

«Поділля»: Шевченко (Дворник, 46), Джурко, Майко (Степаненко, 46; потенційний новачок, 87), Рижук (Абзалов, 78), Швець (Бельчич, 60), Рожко (Миколайчук, 71), Ліповуз, Морговський,  Муляр (Маховка, 58), потенційний новачок (Гресь, 46). Бабак (потенційний новачок, 61)

Прес-служба «Поділля»