shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

ФК Поділля зіграє з аматорськими колективами

Наступними спаринг-партнерами хмельницького «Поділля» стануть учасники аматорського чемпіонату України

Матч із чортківським «Кристалом» відбудеться в суботу, 10-го березня, у Хмельницькому на стадіоні ДЮСШ-1. Початок гри – о 14:00.

Наразі «Кристал» із Чорткова йде на восьмому місці в групі 1 чемпіонату аматорів, а очолює команду екс-гравець «Поділля» 1982-1983 років Василь Івегеш. До чортківської команди в зимове міжсезоння повернулися гравці із досвідом гри у першій лізі Андрій Кондзьолка та Степан Клекот.

Вже в понеділок 12 березня «Поділля» поміряється силами із іншим аматорським колективом – ФК «Хмельницький». Початок гри – 13:00. Цей аматорський колектив вже встиг зіграти 10 лютого спаринг із волочиським «Агробізнесом» і виграти з рахунком 4:3. На 16 березня у «Поділля» запланований товариський матч проти «Ниви-В» у Вінниці.

11 березня, у неділю, на стадіоні ДЮСШ-1 зіграють товариський матч гравці «Поділля» U19 із однолітками з житомирського «Полісся». Початок гри – о 12:00. Нагадаємо, що юнацька команда «Поділля» займає восьме місце у групі 2 першої ліги, а «Полісся»U19 займає останню десяту сходинку.

Прес-служба «Поділля»