ФК “Поділля” зіграв черговий товариський матч

Хмельницьке «Поділля» провело товариський матч із чортківським «Кристалом»

Чортківський «Кристал» приїхав у Хмельницький вдруге на цьому тижні. 7 березня чортківці грали з аматорським ФК Хмельницьким і програли – 2:3. Подоляни намагалися теж нав’язати свою гру вже з перших хвилин. В дебюті зустрічі відомий вихованець «Поділля», який знову вийшов у складі хмельничан, вивів один на один з воротарем розрізним пасом Артема Макарченка. Той вдарив прямісінько в воротаря «Кристалу», який вчасно зблизився і зменшив кут обстрілу своїх воріт.

Через декілька хвилин подоляни провалилися в центрі півзахисту і пропустили атаку, яка завершилася голом у ворота Сергія Дворника. Тоді «Поділля» ринулося в наступ. Зірковий подолянин обікрав оборонця в штрафній і пробив, але поруч зі стійкою. Пізніше з подачі кутового під поперечину завдавав удару головою Сергій Швець, але воротар врятував чортківців. Потім після ще одного кутового пробивав головою вже Андрій Маховка, але воротар «Кристалу» знову виручив свою команду.

Згодом Макарченко отримав пас на лівому фланзі у штрафній від Муляра і прострілив на все того ж Маховку, але Андрій не дотягнувся до м’яча. Потім «Кристал» перевів гру у центр поля. А пізніше чортківці вже самі почали атакувати. В одній з атак після подачі з правого флангу оборони хмельничан на дальній стійці влучно замкнув передачу чортківчанин.

На початку другого тайму титулований півоборонець «Поділля» діагональною передачею вивів на ударну позицію Макарченка, але той відпустив м’яч у руки голкіпера «Кристалу». В середині тайму Ян Морговський, який вийшов на заміну, промчав по лівому фланзі і прострілив на дальню стійку, але Андрій Джурко не зміг вдало замкнути подачу.

Під кінець зустрічі нагоду відзначитися мав гравець на перегляді «Поділля», але перегравши оборонця, він не зумів переграти воротаря. Та через 5 хвилин хмельничани все ж забили. Колишній гравець молодіжної збірної України у складі «Поділля» подав кутовий, а Сергій Швець невідпорно головою пробив у ворота «Кристалу» і встановив остаточний результат зустрічі – 1:2.

ФК «Поділля» – «Кристал» Чортків 1:2

Голи: Швець – Ковалевський, Трач

«Поділля»: Дворник (Шевченко) – Степаненко (Майко), Гресь (Миколайчук), Швець, Джурко (Бельчич) – Макарченко (Морговський), Ліповуз (Рожко), Кавєрін, Муляр (потенційний новачок), Бабак (потенційний новачок) – Маховка (Сарбей)