«Поділля»U19 завдало розгромної поразки «Поліссю»U19

Юніорська команда “Поділля” зіграла товариську гру із ровесниками з Житомира

Вже на початку гри подоляни розпочали наступ на ворота «Полісся». На 6-й хвилині після передачі зліва Майка, на правій стійці першим був Низовець. Дмитро замкнувши передачу, відкрив у матчі рахунок. Через 15 хвилин Низовець подав зліва кутовий, а Баранчук з воротарської зони переправив м’яч у ворота. В результаті наступної атаки Низовець подав справа кутовий, а першим на м’ячі був Ліповуз – 3:0.

Потім «Полісся» намагалося атакувати і заробили два штрафних. Якщо з першим подоляни справилися без проблем, то після подачі другого м’яч влучив у руку гравця «Поділля». Проте пенальті відбив Харчук. Під завісу першого тайму Тупік пройшов по правому флангу і навісив на Шаповала, а той влучно пробив і збільшив перевагу господарів.

У другому таймі тренерський штаб «Поділля» провів ряд замін. Після навісу зліва Шаповала відзначився Якобчук, пробивши головою повз воротаря. На правому фланзі активні дії Ковальчука спочатку змусили оборонців гостей провалитися і завдати Сергій удару по воротах, але «Полісся» виручив голкіпер. В наступній атаці після навісу Ковальчука, влучно пробив Попадюк.

Згодом гра вирівнялася і житомиряни провели стрімку атаку по центру. З першим ударом Осипчук справився, але на добивання зреагувати не встиг – 6:1. Після цього «Поділля» знову перевело гру на половину поля «Полісся» і продовжили наступальні дії. Вже на 90 хвилині Сарбей міг забити сьомий м’яч, але влучив у стійку.

ФК “Поділля”U19 – ФК “Полісся”U19 – 6:1

Голи: Низовець, Баранчук, Ліповуз, Шаповал, Якобчук, Попадюк – Богуславський

“Поділля”U19: Харчук (Осипчук) – Майко, Абзалов, Баранчук (Леськов), Тупік (Сарбей) – Морговський (Ковальчук), Ліповуз (Худік), Рожко (Миколайчук), Шаповал (Кутовий) – Низовець (Якобчук), Сарбей (Попадюк)