ФК «Поділля» переміг аматорський ФК «Хмельницький»

Хмельницьке «Поділля» здобуло перемогу у дев’ятому товариському матчі цього міжсезоння

«Поділля» проводило спаринг із цим суперником вперше 26 липня минулого року. Тоді «подоляни» перемогли з рахунком 4:1. З тих хто забивав у тому поєдинку залишився в команді Морговський, але сьогодні Ян розпочав матч на лавці для запасних. У цій зустрічі боротьба точилася на кожному клаптику поля. У грі було багато порушень правил і навіть одне вилучення.

Активніше гру розпочала команда «Поділля» із майстром спорту міжнародного класу у складі. Саме він взяв участь у першому гольовому моменті у матчі. Після подачі зіркового гравця з кутового м’яч долетів до Андрія Ліповуза, а той пробив у ствір воріт. Проте виручив «хмельничан» оборонець, який вибив м’яча із лінії воріт. На 8-й хвилині жорсткої боротьби ушкодження зазнав лідер «Поділля». Його замінив Муляр.

«Подоляни» продовжували атакувати особливо небезпечно з флангів. Так, спочатку раз по раз правим флангом проходив редути «хмельничан» Андрій Джурко і небезпечно прострілював, а потім Артем Макарченко увійшов по лівому флангу у штрафну та влучно пробив у дальній кут, але воротар врятував гостей. На 35-й хвилині Джурко зіграв у стіночку з Майком, а того збили поруч із штрафною зоною. Степаненко подав штрафний, а Швець головою поцілив у дальню дев’ятку, але голкіпер витягнув і цей м’яч.

У другому таймі знову було багато силової боротьби. На 6-й хвилині біля карного майданчика господарів Гресю м’яч влучив у ліву руку. Після виконання штрафного гостями, «подолян» врятував воротар Сергій Шевченко. Після стандарту вже біля воріт «хмельничан» небезпечно пробив Андрій Ліповуз, але м’яч пройшов повз ворота. На 67-й хвилині під час виконання кутового гостями Влад Гресь за розмови отримав другого «гірчичника» і залишив команду у меншості.

Але «Поділлю» це лише додало наснаги. Так, Андрій Ліповуз, отримавши пас від Дмитра Рожка, пройшов до штрафної і віддав м’яч під удар Кирилу Бабаку, а той без роздумів в один дотик поклав м’яч у правий верхній кут воріт ФК «Хмельницький». Потім міг відзначатися Морговський після навісу справа від Бельчича, а згодом головою пробивав Андрій Маховка. Проте забив другий гол Андрій Ліповуз. Після подачі кутового, Сергій Швець скинув головою на Ліповуза, а той невідпорно пробив – 2:0.

ФК Поділля – ФК Хмельницький 2:0

Голи: Бабак, Ліповуз

«Поділля»: Дворник (Шевченко) – Майко (Бельчич, Тупік), Швець, Гресь, Степаненко – Макарченко (Морговський), Ліповуз, Рожко, Кавєрін (Муляр), Джурко – Бабак (Маховка)