shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Легендарному футболісту «Поділля» Сергію Сапешку сьогодні – 60 років

Сьогодні, 12 березня, свій 60-й день народження відзначає один з найяскравіших гравців в історії хмельницького «Поділля».

Сапешко народився 12 березня 1958 року в Кам’янці-Подільському. З дитинства Сергій під впливом батька Юрія Миколайовича захопився футболом, який став для нього справою на все життя. Свої перші кроки у футболі у групі підготовки хмельницького «Динамо», а з 1976 року став гравцем «Хвилі». В кінці року 18-річного хмельничанина Сергія Сапешка було включено до юнацької збірної СРСР. Молодий футболіст успішно провів і наступний сезон. По його закінченню отримав запрошення в харківський «Металіст». У Харкові Сапешко виступав на позиції лівого оборонця.

Його передачі в район штрафного майданчика, в атаку, бували ідеальними. Коли тренерам на чолі з Євгеном Лемешком необхідно було збільшити атакувальний потенціал команди, особливо в домашніх іграх, Сапешко грав в основі. Цей футболіст технічний, легко орієнтувався в складних ігрових ситуаціях, щоправда не завжди був досить серйозним. У 1978 році у складі харківського «Металіста» виграв українську зону 2 ліги. Після повернення зі СКА (Київ) до Харкова у 1981 році разом з «Металістом» виграв і першу союзну лігу та вийшов у півфінал кубку СРСР.

У 1983 році повернувся до рідного «Поділля» (Хмельницький). Тут він не тільки сам забивав, ставши кращим бомбардиром хмельничан із 16 м’ячами, але був досить вправним асистентом. Віктору Муравському і іншим партнерам по нападу тільки й залишалось, що замикати ударом головою вивірені передачі. Закінчив кар’єру футболіста у «Шахтарі» (Павлоград) у 1986—му. Потім грав в аматорському «Роторі» в чемпіонаті Хмельницької області.

Бажаємо Сергію Юрійовичу міцного здоров’я, добра й благополуччя!

Колектив ФК «Поділля»