«Поділля» U19 поступилися вінницьким «подолянам»

Юніорська команда ФК «Поділля» провела виїзний спаринг у Вінниці

Хмельничани поїхали на цю товариську гру у Вінницю юніорським складом посиленим Андрієм Маховкою, оскільки вже за два дні в «Поділля» запланована товариська зустріч із «Нивою-В», у якій візьме участь основний склад. Окрім того, тренерський штаб вирішив надати можливість проявити себе молоді. У вінничан же колектив сформований із дорослих футболістів, які працюють і на дозвіллі грають у футбол.

У першому таймі хмельничани намагалися контролювати гру, але господарі двічі зловили на контратаках гостей і вийшли вперед – 2:0. Згодом хмельничани продовжили домінувати на полі і Андрій Маховка своїм влучним ударом скоротив відставання, а потім Костя Абзалов зрівняв рахунок. У другому таймі хмельничани знову контролювали гру, але господарі провели дві контратаки, одна з яких закінчилася забитим м’ячем у ворота Назара Харчука.

«ЕМС-Поділля» Вінниця – «Поділля» U19 Хмельницький – 3:2

Голи: Абзалов, Маховка

«Поділля» U19: Харчук – Майко, Абзалов, Миколайчук, Тупік – потенційний новачок, Худік, потенційний новачок, потенційний новачок – Сарбей, Маховка