shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Костишин: «Це збори і тут можна все відпрацьовувати»

Виконувач обов’язків головного тренера «Поділля» Віталій Костишин розповів у післяматчевому з «Нивою-В» інтерв’ю сайту «niva.vn.ua» про хід підготовки до відновлення чемпіонату

-Нещодавно команди зустрічалися в Хмельницькому. Тоді вінничани впевнено перемогли 3:0. А сьогодні перемогу святкували хмельничани. Які зміни стали запорукою вашої перемоги сьогодні? 
– Ми працюємо – грали інші люди, ми все ближче підходимо до чемпіонату і намагаємось вибудувати різну тактику, як ми будемо діяти з різними суперниками – там ми випробовували одне, тепер – інше. Сьогодні ми спробували трішки іншу схему гри і вона принесла результат. А тоді тактика на гру не принесла бажаного результату – ми робимо висновки, працюємо. Це збори і тут можна все відпрацьовувати. І сьогодні ми вже моделюємо основний склад – це наша остання контрольна гра перед офіційною частиною Далі ми будемо тільки тренуватися. Поступово переходимо від дворазових до одноразових тренувань і таким чином підходимо до 31 березня.

-Скільки новачків ви дозаявили і скільки з них ми сьогодні бачили на полі? 
-Новачків, яких заявлено, у нас чотири чоловіки. Двоє з них вийшли наприкінці поєдинка. Багато новачків ми не заявляли. Тобто, ми розраховуємо на нашу здібну молодь.

-Тобто, сьогодні ви зіграли “осіннім” складом? 
– Так! Ми навіть втратили кількох футболістів. Один гравець повернувся з аренди в “Колос”, з Ватавом у нас завершилась співпраця… Отже – ставка на молодь і нашу дитячу школу.

-Задоволені сьогоднішнім спарингом? 
-Звичайно! Для нас Вінниця це дуже хороший суперник. Почастіше б такі суперники на зборах.

Прес-служба «Поділля»