«Поділля» U19 розійшлося миром з теребовлянською «Нивою»

Юніори ФК «Поділля» на рівних відіграли із аматорським клубом

Гості з Тернопільської області вдруге на цьому тижні завітали до Хмельницького. У першій грі у середу «Нива» з Теребовлі поступилася ФК «Хмельницькому» – 1:3. У суботньому матчі проти учасника аматорського чемпіонату України у складі «Поділля» U19 вийшли й 17-літні гравці Богдан Баранчук, Дмитро Низовець, Влад Шаповал та Олександр Майко, а в другому таймі – Олександр Попадюк, Назар Чудюк та Влад Антонюк

Краще розпочали гру теребовлянці, котрі гостро атакували ворота Сергія Шевченка. Перший небезпечний момент біля воріт суперників «Поділля» створило на 30-й хвилині. Після атаки по лівому флангу в центрі отримав передачу Роман Худік, який пробив хоч і влучно, але несильно. Через 5 хвилин вже справа у штрафній Сарбей відібрав м’яча, віддав на Тупіка, а той – в центр на Миколайчука, який пробив у руки воротарю. Після цього гості провели атаку, яка завершилася виконанням штрафного. Шевченко ледве витягнув м’яч з-під поперечки.

На початку другого тайму воротар знову врятував господарів від вірного голу, витягнувши м’яч із дального кута. Ближче до кінця гри більше атакувати почало «Поділля», але до вдалого завершення атаки справа не доходила. Лише на 88-й хвилині господарі завдали удар у ствір воріт «Ниви». Шаповал при виконанні штрафного скинув під удар м’яч Морговському, а той потужно пробив, але воротар справився з ударом.

«Поділля» U19 – «Нива» Теребовля 0:0

«Поділля» U19: Шевченко (Харчук) – Майко, Абзалов, Баранчук, Морговський – Тупік, Низовець (Попадюк, Чудюк), Худік, Миколайчук (Антонюк), Шаповал – Сарбей