shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Дмитро Рожко: Не будемо відходити від наших схем – очікуватиме гарний результат

Серед новачків, які поповнили лави «Поділля» цього міжсезоння виділявся змістовною грою перше за все півзахисник Дмитро Рожко. Саме він нам розповів про тренувально-навчальні збори команди, а також про свої футбольні амбіції

– Дмитре, де ти починав навчатися футболу?

– У київський ДЮСШ-15 на Теремках у Олександра Віталійовича Руденка. Потім у 12 років пройшов селекцію і попав у футбольну школу «Динамо». Там спочатку займався у Юрія Петровича Єськіна, а потім у Олексія Євгеновича Дроценка.

– Юрій Петрович Єськін виступав у Хмельницькому «Динамо» у 1972-1973 роках. Можна сказати ти пішов по його стопах.

– Цього я не знав.

– Відомо, що ти залучався до юнацьких збірних України…

– Так. В юнацькі збірні U16, U17. Їздили на різні міжнародні турніри в Македонії, Туреччині. Багато товариських ігор зіграв, а от в заявку на Євро-2017 не потрапив.

– Хотілося би пограти на Євро?

– Звичайно. Не один я хотів там пограти.

– Дмитре, а як так склалися обставини, що ти потрапив у «Колос» (Ковалівка)?

– Клуб знаходиться в Києві. Тато мій тренера добре знає. Він гарний спеціаліст. На молодих гравців Костишин-старший завжди звертає увагу, не залишає в стороні. Підтягує постійно до основи. Дуже часто брав то захисників, то нападників, то півзахисників. Але звичайно там конкуренція висока. Команда з амбіціями – хоче вийти у вищу лігу. Тому вирішили, щоб я пішов у оренду, награвся. Можливо на мене розраховують в майбутньому. Це для мене також буде плюс пограти на старшому рівні із дорослими хлопцями.

– У нас рік відіграв Владислав Охрончук. Друге коло минулого чемпіонату і перше – цього. Потім його назад забрали у «Колос».

– Так. Я чув про цього футболіста. Можливо зі мною так буде. Це вже залежить від мене: як я буду тут грати.

– Як пройшли збори у Хмельницькому. Чим вони тобі запам’яталися?

– Тут ми пройшли курс фізичної підготовки. Саме силової підготовки. Тренування по 2-2,5 години. По два тренування в день. Під час зборів у нас було досить багато товариських матчів. Були й успішні. Навіть якщо був негативний результат, ми намагалися не зациклюватися на ньому. Бо основна наша ціль була готуватися до чемпіонату. До офіційних ігор. Тому ми з кожного матчу виносили якісь плюси і мінуси. Незалежно від результату. Ми розбирали потім гру, щоб у подальшому в чемпіонаті налагодити нашу стратегію.

– Дмитре, а як вам вдалося перемогти у Вінниці після ряду поразок?

– Мотивувало те, що ми спочатку вдома зіграли і програли 3:0. Але при рахунку 0:0 у нас були досить непогані моменти ми їх не реалізували. Потім дали слабину і десь ще на своїх помилках нахваталися голів. Але потім розібрали ту гру і налаштувалися. Просто змінили схему гри. По-іншому стали грати. Більше від оборони. І своїх позицій не втрачали по полю. Намагалися грати компактно. І нам ця схема вдалася.

Ми всі тренуємося і кожен розраховує сам на себе. І кожен має доводити, що він має виходити в основному складі. Хто вийде на матч із «Прикарпаттям» ніхто ще з нас поки не знає.

– Які у «Поділля» задачі на другу частину чемпіонату. Що від вас вимагає тренерський штаб?

– Вимагають набирати по максимуму очок. Ми будемо вмотивовані на кожній грі. Незалежно чи це буде вдома чи на виїзді. Ми маємо їхати і забирати по максимуму очок. Із «Прикарпаттям» якщо ми будемо виконувати всі завдання нашого тренера, ми зможемо взяти очки. Я думаю, якщо ми не будемо відходити від наших схем, то нас очікуватиме гарний результат.

Прес-служба «Поділля»