«Поділля» знову поступилося у матчі чемпіонату

У рамках 21-го туру Другої ліги (Група А) «Поділля» зіграло вдома із волочиським «Агробізнесом» і поступилося з рахунком 0:4

Гра почалася наступом гостей на ворота «Поділля», але господарі вміло оборонялися і намагалися перевести гру на половину поля «Агробізнесу». Так, на 15-й хвилині хмельничани на правому фланзі відібрали м’яч у суперників і після передачі Греся втік у відрив Джурко, але його простріл перехопив голкіпер. Через декілька хвилин Думанюк увірвася в штрафну господарів і прострілив на Грушу, а той пробив головою поруч зі стійкою.

Згодом Бабак по лівому фланзі пройшов в штрафну, але його простріл ліквідували оборонці «Агробізнесу». Пізніше Муляр після пасу Макарченка обійшов двох оборонців в штрафній, але пробив неточно. На останній хвилині першого тайму Андрій, після помилки Курила, перехопив м’яч і пробив у дальню дев’ятку з метрів вісімнадцяти. Але цього разу Чернобай врятував гостей.

В дебюті другого тайму волочищани відкрили рахунок у грі. Подоляни провалилися у центрі захисту і Груша переграв Дворника. Через 10 хвилин капітан «Поділля» Сергій Швець взяв на себе гру і обігравши одного із суперників вдарив з 20-ми метрів по воротах «Агробізнесу». Чернобай був на місці. І спрацювало правило: не забиваєш ти – забивають тобі. Морговський не втримав Слотюка, той увірвався у штрафну і влучно пробив повз воротаря «Поділля».

Через десять хвилин подоляни зупинилися та почали втрачати позиції на полі. Волочиська команда цим вдало скористалася. Отримавши простір у центрі, «Агробізнес» вивів на ударну позицію Грушу – 0:3. Під кінець гри подоляни провели атаку. На вістрі опинився Бабак, який пробив несильно у руки воротарю. Одразу ж «Агробізнес» відповів своєю атакою, яка закінчилася черговим голом у ворота Дворника.

«Поділля» – «Агробізнес» 0:4

Голи: Груша, 46, Слотюк, 60, Груша, 70, Юрчак, 87

«Поділля»: Дворник – Гресь, Швець, Рижук, Морговський – Макарченко, Ліповуз, Рожко (Степаненко, 68), Муляр (Сарбей, 85), Джурко (Тупік, 71) – Бабак Запасні: Шевченко, Миколайчук, Худік, Майко. Головний тренер: Віталій Костишин.

«Агробізнес»: Чернобай – Курило (Шум, 72), Юхимович, Слотюк (І.Когут, 62), Борячук, Думанюк, Кухарук, Скакун (М.Когут, 64), Гагун, Груша, Темнюк (Юрчак, 66) Запасні: Одольський, Дубчак, Полторацький. Головний тренер: Андрій Донець.