shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Агробізнес». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу керманич «Поділля» Віталій Костишин і головний тренер «Агробізнесу» Андрій Донець поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, виконувач обов’язків головного тренера «Поділля»:

– Що тут коментувати? Ми повністю провалили другий тайм, тобто гру. У нас були сили. Може якась організованість. Ми перший тайм витримували, особливо нічого не давали створити. Але цього мало – гра складається з двох таймів. У нас не вистачило сил провести гарним чином другий тайм. Це винна моя, в першу чергу, потім гравців.

Андрій Донець, головний тренер «Агробізнесу»:

– Загальні враження у мене дуже позитивні. До речі, це – перше дербі у Хмельницькому. Хочу привітати наших вболівальників з цією перемогою, з святами наступаючими. Також хочу сказати по нашій сьогоднішній грі. Дербі є цікаве, яке б воно не було. Перший тайм показав – це боротьба. Звичайно, в другому таймі десь трохи пристосувалися. Почали грати більше у футбол, який нам імпонує. Забили голи і довели до логічного завершення цю гру. Але я хочу сказати, що команда «Поділля» теж прогресує. Я переглядав їхні попередні ігри. Я думаю, що вони на правильному напрямку.

Прес-служба «Поділля»