shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Нива-В». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу керманич «Поділля» Віталій Костишин і головний тренер «Ниви-В» Денис Колчін поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, виконувач обов’язків головного тренера «Поділля»:

– Нас переграли і в бажанні і в русі. В нас бажання з’являлося періодично: захотіли побігли – захотіли не побігли, захотіли зіграли – захотіли не зіграли. Мабуть із тренерським штабом розповіли їм що до чого, показали всі моменти, налаштували на гру. І хлопці налаштовувалися, але пенальті надломив звичайно.
Я розумів куди вв’язався, розумів, що не все добре, але не настільки. Будемо робити якісь кардинальні зміни. Так далі продовжуватися не може. Ми три гри програємо підряд і з таким рахунком…

Денис Колчін, головний тренер «Ниви-В»:

– Ми вивчали гру «Поділля» і розуміли, що для команди нашого суперника відступати вже нікуди. Ми розуміли, що нам доведеться багато і довго боротися. Багато боротьби й було. Нав’язав нам суперник багато силових єдиноборств. В принципі весь тиждень перед грою проводили в такому ключі, щоб наші хлопці були готові до тої гри, яку запропонує суперник. В цілому можна сказати, що з грою справилися. Так, були огріхи – багато недопрацювань в обороні. При стандартах у нас багато проблем. Є над чим працювати. Слава Богу, забили сьогодні чотири м’ячі. Це звісно радує, коли команда стільки забиває.

Прес-служба «Поділля»