ДЮФЛУ. Дві розгромні перемоги «Поділля» над «Галичиною»

У рамках 12-го туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України юнаки «Поділля» вдома приймали своїх ровесників футбольного клубу «Галичина» (Львів).

У грі старших команд перші двадцять хвилин атаки хмельничан не досягали цілі, але вже за дві хвилини Якобчук забив перший гол. Тоді з 35 до 40 хвилини гравці юнацького «Поділля» забили ще три. У другому таймі хмельничани почали спокійно грати по рахунку і повністю переграли гостей.

«Поділля» U-17 (Хмельницький) – «Галичина» U-17 (Львів) 9:0

Голи: Якобчук-4, Низовець, Шаповал, Антонюк, Кутовий, Бондарчук

У грі молодших команд господарі відкрили рахунок на 3-й хвилині, коли Ветошко забив гол зі штрафного. В середині тайму юні «подоляни» заробили пенальті – Кватернюк реалізував – 2:0. У другій половині гри господарі вже повністю контролювали гру. А після передачі Кватернюка третій гол забив Терещук.

«Поділля» U-15 (Хмельницький) – «Галичина» U-15 (Львів) 3:0

Голи: Ветошко, Кватернюк, Терещук

Ці перемоги зберегли для команд «Поділля» вікових категорій U-15 і U-17 перші місця у своїх групах першості ДЮФЛ. За тиждень, 22 квітня, підопічні Олександра Ірклієнка зіграють на виїзді із однолітками «Чортків-Педліцею».