shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Кирило Бабак: “Ми програли все, що могли і втрачати нам нічого”

Серед гравців “Поділля” другий тур поспіль кращим став Кирило Бабак, який у матчі із «Нивою-В» відзначився єдиним голом, який забили господарі у цьому дербі. Тож саме Кирило розповів нам про свої перші кроки у футболі, про відродження «Поділля», голи, які він забивав за рідний клуб та плани на наступний матч і в цілому на майбутнє

– Кирило, ти почав займатися футболом у Михайла Лапідуса?

– Так. В ДЮСШ-1 у Михайла Анатолійовича Лапідуса. Потім після восьмого класу він мене відправив у донецький «Металург», в який мене взяли. Там я пробув дев’ятий, десятий і половину одинадцятого. Потім отримав травму і півтора року не грав.

– Ти там грав і за U15 і за U17

– Так і навіть за дев’ятнадцятилітніх грав на позиції правого півоборонця. Потім я отримав травму. Там лікувався цілий сезон і вийшов на гру, але до кінця не вилікувався і вже остаточно травмувався. І мені в принципі сказали їхати додому і там лікуватися. Я лікувався-лікувався і так назад не повернувся – просто зі мною не підтримували зв’язок.

– Кирило, а як ти в «Поділля» потрапив?

– На той момент був Балицький головним тренером. Сказав мені, що буде команда: спочатку на аматори заявиться, а потім друга ліга буде. Я подумав: чого б не спробувати? Це рідні стіни – вдома.

– «Поділля» заявилося в 2016 році на аматори і довго не могло виграти. Лише у виїзній грі із ФК «Волока» ви перемогли. Кирило, а яка гра з того чемпіонату тобі найбільше запам’яталася?

– Пам’ятаю ту гру. Ми тоді просто повірили у свої сили – забили першими. А тоді зрозуміли, що нічого складного у цьому нема. Грали у свою гру і отримували від цього задоволення. Але найбільше мені запам’ятався домашній матч із «Нивою-В». Як-не-як це дербі. Ми зіграли – 1:1 і ще й з червоною карткою. Цей матч мені запам’ятався більше всіх інших саме своїми емоціями, своєю грою.

– Тобі у аматорській першості не вдавалося відзначитися, а в сезоні 2016/2017, коли ви вже грали у другій лізі, ти забив 4 голи. Як так вийшло?

– Якось само собою стало виходити. Перший час важко повірити в свої сили, так як довго не грав у футбол, а потім відчув гру і почав забивати потрохи. Перший сезон я сидів на заміні, коли виходив, то вдавалося іноді забивати.

– Кирило, пам’ятаєш як вкінці першого кола ФК «Поділля» поїхав на спарені виїзні ігри в Маріуполь та Миколаїв і ти забив в обох матчах?

– Якшо чесно, то ми як тоді з Маріуполем грали, матч вдавався на 100 відсотків. Ми цілу гру контролювали м’яч. Спочатку програвали, потім відігралися, потім знову програвали, тоді я вийшов і зробив рахунок 2:2. І ми любимо в кінці пропускати – так і вийшло. Це було дуже образливо – ми цілу гру вели цей матч і не мали права програвати, але удача була не на нашій стороні. Другий матч проти «Суднобудівника» так само вийшло.

– У цьому сезоні склад «Поділля» дещо змінився. Ти вже почав грати у основі.

– По суті команда сильно не змінилася. З минулого сезону залишилися у принципі ті ж гравці, лише нема Якубова, Музичука. Поки виходить важко, але цей матч, який ми поїдемо в Моршин – я думаю ми повинні взяти якісь очки так як ми програли все що могли і втрачати нам нічого. Тому будемо старатися на всі сто і надіятися тільки на позитивний результат.

– Твій перший тренер виступав у складі «Поділля» на початку дев’яностих і відзначився за команду 22 забитими м’ячами. Ти вже маєш у своєму активі 6 голів. Хотілося би перевершити свого тренера?

– Звісно переді мною стоїть така мета: забивати більше й більше. Але в мене нема такої цілі – когось перевершити. Просто для себе граю і буду забивати для себе. І для себе показувати результат.

В принципі це він мені дав такий великий поштовх у футболі – я за це йому дуже вдячний. Я з ним підтримую зв’язок, спілкуюся. Він мене підтримує теж. Ми постійно обговорюємо кожну гру, Михайло Анатолійович підказує мені як краще було зіграти.

– Всі вболівальники зачекалися від «Поділля» перемог, позитивних результатів. Як готуєтеся до наступної календарної гри?

– Зараз ми налаштовуємося на те, щоб взяти очки із «Скалою». Їдемо в Моршин за день до гри, бо нам дуже необхідна перемога.

Прес-служба «Поділля»