ФК «Поділля» поступився «Скалі» на виїзді

У рамках 23-го туру Другої ліги (Група А) «Поділля» зіграло на виїзді у Моршині із стрийською «Скалою» і поступилося з рахунком 0:1

З перших хвилин подоляни розпочали пресингувати господарів, намагалися грати компактно і щільно. Перший небезпечний момент біля воріт «Поділля» був на 9 хвилині, коли гравці «Скали» пробивали штрафний з лівого флангу, який ліквідували хмельницькі оборонці. Через 5 хвилин Морговський, пройшовши лівим флангом зробив простріл, який господарі перевели на кутовий. В «Скали» теж мало, що виходило в атаці, проте краще вдавалося контролювати м’яч.

На 40-й хвилині в контратаку втік Бабак, ввійшов у штрафну і спробував зробити простріл, але оборонець подачу заблокував. А на останній хвилині першого тайму після діагональної подачі на лівий фланг оборони «Поділля» трапився гол. Гравець «Скали» виграв верхову боротьбу у воротаря і оборонця хмельничан, скинув на Намуйлика і той головою забив м’яч.

У другому таймі гості почали активніше грати. На 50-й хвилині атака подолян завершилася ударом Макарченка головою вище воріт. Пізніше Джурко пройшов по правому флангу, віддав передачу на Макарченка, а той прострілив у штрафну, але голкіпер забрав м’яч у руки. Потім Морговський прострілював у штрафну, проте спритнішими виявилися оборонці «Скали». Через три хвилини простріл Яна все ж знайшов гравця «Поділля» – Бабак замкнув подачу ударом у ближній кут, але воротар врятував господарів.

«Скала» – «Поділля» 1:0

Гол: Намуйлик, 45

«Поділля»: Шевченко – Степаненко, Рижук, Швець, Джурко – Морговський, Рожко, Муляр (Маховка, 82), Ліповуз, Макарченко (Тупік, 83) – Бабак