ДЮФЛУ. Перемога та нічия на виїзді у Чорткові

У рамках 13-го туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України юнаки «Поділля» на виїзді зіграли зі своїми ровесниками футбольного клубу «Чортків-Педліцей».

У грі старших команд «подоляни» повністю контролювали гру. Не змогли реалізувати багато моментів. Гості грали за правилом: ви нам заб’єте скільки зможете, а ми – скільки захочемо. На 20-й хвилині гравці «Поділля» вивели Попадюка у воротарську, а він закотив «щокою» в кут. Через 5 хвилин зі стандарту господарі рахунок зрівняли. Після цього розіграли м’яч і провели гольову атаку «подоляни» – відзначився Шаповал. У другому таймі із 25 хвилини по 40-у хмельничани забили ще три гола. Четвертий Якобчук забив після обіграшу двох оборонців та удару у самісіньку дев’ятку.

«Чортків-Педліцей» U-17 (Чортків) – «Поділля» U-17 (Хмельницький) 1:5

Голи «Поділля»: Попадюк, Шаповал-2, Якобчук, Кутовий

У турнірці 15-літніх чортківці за втраченими очками займали другу сходинку. «Поділля» випереджало господарів на 5 очок. Перший тайм був важкий та рівний. У другому таймі теж ніхто не хотів поступатися у боротьбі. «Подоляни» пропустили м’яч і одразу за хвилину відігралися. Так, Кватернюк вибігав один на один і його збили у штрафній. Пенальті реалізував Скороход – 1:1. Після цього гості мали два стовідсоткових моменти. В результаті контратаки «подолян» гравець «Педліцею» змушений був сфолити, за що отримав другу жовту і вилучення.

«Чортків-Педліцей» U-15 (Чортків) – «Поділля» U-15 (Хмельницький) 1:1

Гол «Поділля»: Скороход

Ці перемога і нічия залишили команди «Поділля» вікових категорій U-15 і U-17 на перших місцях у своїх групах першості ДЮФЛ. За тиждень, 29 квітня, підопічні Олександра Ірклієнка вдома зіграють із однолітками КДЮСШ «Еліта Буд Нетішин».