shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Капітан ФК “Поділля”: Перемогу ми присвячуємо нашим вірним вболівальникам

Гравці «Поділля» Андрій Ліповуз та Сергій Швець поділилися враженнями від гри з «Арсеналом-Київщиною» (2:0), у якій вони відзначилися забитими м’ячами.

Андрій Ліповуз, півзахисник «Поділля»:

– Звичайно було важко, але ми працювали весь тиждень. Нам тренер говорив, що потрібна перемога – ми готувалися на перемогу і досягли результату.

Я в кожній грі хочу забити гол. Добре, що зіграли на нуль. Такий наш перший обов’язок. Добре, що забив. Тренер довірив мені бити пенальті – я його не підвів. Я на тренуванні відпрацьовував перед грою. Віталій Володимирович, мабуть, побачив і сказав, щоб я бив.

Після другого гола, мені здається, що все було вже зрозуміло. Ми хотіли забити швидкий гол – не вийшло, але добре, що забили перші і далі вже довели до кінця справу.

Сергій Швець, капітан «Поділля»:

– В першу чергу хочу подякувати нашим вірним вболівальникам, які вірили в нас до кінця, що ми сьогодні здобули цю перемогу. А як ми готувалися до цієї гри? Я вважаю, що ми програвали, бо мало цього хотіли, суперник більше хотів перемогти. Ми почали працювали в два рази більше, щоб досягнути такого результату. Можна програти багато ігор, але не мати бажання виграти – це найгірше. Нам потрібно було це ламати і вилазити з тієї ями і ми досягли необхідного результату.

У нас була установка забити швидкий м’яч. Ми трошки її не виконали, але коли забили – відчули, що ще можемо забити і понеслися, понеслися вперед. Ми хотіли забити і в другому таймі теж швидкий м’яч, щоб нервозність зійшла, але потім контролювали гру і виграли багато єдиноборств і я вважаю, що перемога заслужена.

Без вболівальників ми ніхто, хай вони приходять і підтримують нас у будь-яку хвилину: коли нам важко і коли нам неважко. Цю перемогу ми хочемо присвятити нашим вірним вболівальникам і ми обіцяємо, що це не остання наша перемога. Будемо на кожну гру виходити як на останню і досягати позитивного результату.

Прес-служба «Поділля»