shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

ДЮФЛУ. Синхронні перемоги «Поділля» у дербі з ДЮСШ-1

У рамках 15-го туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України юнаки «Поділля» номінально на виїзді зіграли зі своїми ровесниками з хмельницької ДЮСШ-1

У матчі старших команд «подоляни» перегравали своїх однолітків із ДЮСШ-1. Леськов відкрив рахунок ще у першій половині зустрічі. У другому таймі гравці «Поділля»  пропустили два гола, але одразу відігралися. Спочатку Якобчук забив, а потім «подоляни» відзначилися втретє, після влучного удару Ковальчука справа. Вкінці гри за грубу гру другу жовту і червону отримав гравець ДЮСШ-1 і одразу у меншості залишилися й «подоляни». Проте рахунок у грі не змінився – «Поділля» відсвяткувало перемогу.

«ДЮСШ-1» U-17 (Хмельницький) – «Поділля» U-17 (Хмельницький) 2:3

Голи: Понятовський, Федоров – Леськов, Якобчук, Ковальчук

Молодші команди грали у більш спокійному ключі. Номінальні господарі не переходили навіть половину поля «подолян». У них було завдання не пропустити м’яча у свої ворота. У першому таймі команді ДЮСШ-1 це вдавалося. Але лідери першості все ж знайшли шпаринки в обороні гравців ДЮСШ-1 у другому таймі. Спочатку забив Терещук, а потім відзначився Пасічник.

«ДЮСШ-1» U-15 (Хмельницький) – «Поділля» U-15 (Хмельницький) 0:2

Голи: Терещук, Пасічник

Ці перемоги хмельничан залишили за командами «Поділля» лідерські позиції за віковими категоріями U-15 і U-17 у своїх групах першості ДЮФЛ. За тиждень, 13 травня, підопічні Олександра Ірклієнка вдома прийматимуть команди однолітків  БЛІСП-КДЮСШ (Березне).

Прес-служба «Поділля»

фото: Сергій Теклюк