shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

ФК «Поділля» знову здобув очки – ФК «Львів» без тренера

У рамках 25-го туру Другої ліги (Група А) «Поділля» на виїзді зуміло відібрати очки у ФК «Львова» (0:0)

Гра була нервова. І господарям, і гостям необхідні були очки. Напружена ситуація тривала протягом усього матчу. «Поділля» намагалося не пропустити, оскільки в подальшому у хмельничан гра складається важко. Із цим завданням подоляни впоралися не без проблем. Повернувшись після травми у стрій, Влад Гресь зміцнив оборону «Поділля». Валерій Степаненко зумів уникнути грубих помилок. Самовіддано грали у центрі оборони Степан Рижук та Сергій Швець.

Вкінці гри подоляни намагалися атакувати ворота господарів. Так, спочатку «Поділля» заробило штрафний, який виконав Морговський. Потім все той же Ян прорвався по лівому фланзі і прострілив у штрафну. Сарбей, вийшовши замість Бабака на поле, не зміг зачепитися за м’яч, тому тренери змінили його на Тупіка. 6 доданих суддею хвилин львів’яни більше часу проводили на половині полі гостей. Але хмельничани вміло відзахищалися і заробили третє у цьому сезоні очко на виїзді.

ФК «Львів» – «Поділля» 0:0

«Поділля»: Дворник – Гресь (Майко), Швець, Рижук, Степаненко – Макарченко (Джурко), Ліповуз, Рожко, Морговський – Маховка – Бабак (Сарбей, Тупік)

Прес-служба «Поділля»