ДЮФЛУ. Виїзні перемоги «Поділля» над “Локомотивом” зі Львова

У рамках 17-го туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України юнаки «Поділля» на виїзді зіграли зі своїми ровесниками ФК “Локомотив” у Львові.

Старша юнацька команда «Поділля» повністю перегравала своїх однолітків зі Львова. Подоляни забили вперше ще на початку гри. Під кінець першого тайму Низовець закрутив сухий лист з кутового – 2:0. Господарі намагалися нав’язати свою гру, але нічого не вийшло. На початку другої половини гри Ковальчук зліва отримавши м’яч, влучно пробив в дальню дев’ятку.

«Локомотив» U-17 (Львів) – «Поділля» U-17 (Хмельницький) 0:3

Голи «Поділля»: Якобчук, Низовець, Ковальчук

У грі молодших команд подоляни теж були активнішими. На початку першого тайму хмельничани заробили пенальті, який вдало реалізував Кватернюк. Вкінці першого тайму львів’яни спромоглися зрівняти рахунок. Незважаючи на нічийний результат подоляни переважали господарів у цій грі. Тому у другому таймі Ветошко вивів «Поділля» вперед – 2:1.

«Локомотив» U-15 (Львів) – «Поділля» U-15 (Хмельницький) 1:2

Голи: Кватернюк, Ветошко

Ці перемоги залишили «Поділля» у лідерах за віковими категоріями U-15 і U-17 у своїх групах першості ДЮФЛ. Ігри останнього туру відбудуться 27 травня, коли підопічні Олександра Ірклієнка вдома приймуть команди однолітків ФК Янтарний (Новояворівськ).