Юніори «Поділля»U19 розгромили білоцерківський «АРЗ»

У рамках 17 туру першості України серед команд Першої ліги (U-19) хмельницьке «Поділля» вдома перемогло «АРЗ» (8:1).

За юніорське «Поділля» цього разу зіграло лише 11 футболістів. Так як цього дня у Львові грали сімнадцятилітні подоляни, частина яких вже стали основними гравцями «Поділля» U19, тому на заміні був тільки Бабак, але через ушкодження тренерський штаб вирішив і його не випускати на поле.

Тим не менш подоляни повністю переважали суперника на полі стадіону «Локомотив». І вже в першому таймі господарі вигравали – 3:0. У другому таймі подоляни відзначилися у воротах білоцерківців ще 5 разів, оскільки гості так і не змогли протиставити юніорам «Поділля» нічого.

Найкурйозніший гол забив голкіпер Дворник, який у цьому матчі виконував функції нападника. Морговський переграв оборонців гостей, зробив передачу повз лежачого воротаря на Дворника і той закотив м’яч у порожні ворота. Лише наприкінці гри господарі дозволи «АРЗ» забити гол престижу.

«Поділля» U19 – «АРЗ» U19  8:1

Голи: Шевченко-3, Сарбей-3, Дворник, Морговський

«Поділля» U19: Харчук – Гурняк, Степаненко, Майко, Худік – Сарбей, Ярош, Ліповуз, Морговський – Шевченко, Дворник