Непризначений пенальті, автогол та мінімальна поразка “Поділля”

У рамках 28-го туру Другої ліги (Група А) «Поділля» вдома поступилося житомирському «Поліссю» з рахунком 2:3

В дебюті матчу господарі створили перший небезпечний момент у грі. Після подачі Морговським кутового, м’яч відскочив до Макарченка. Артем скинув на Муляра, а Андрій в один дотик сильно пробив, але вище воріт. Через 5 хвилин верхову боротьбу у центрі виграв Ліповуз і зробив подачу на Бабака, Кирило скинув на Джурка. Андрій пройшов двох оборонців і пробив воротаря – 1:0.

На 24 хвилині гравці «Полісся» реалізували штрафний, коли Шаврін поклав м’яч у ближній кут Дворника. Через п’ять хвилин після навісу з лівого флангу оборони подолян, ударом головою Шевченко вивів гостей вперед. Ще через 5 хвилин гравці «Полісся» вивели свого партнера один на один з воротарем господарів. Сергій відбив перед собою м’яч і з другої спроби гості збільшили відрив у рахунку.

На 44 хвилині хмельничани провели атаку, яка захлинулася на підступах до штрафної, коли подачу Муляра не зміг прийняти Бабак. На останній хвилині першої половини зустрічі на правому фланзі подоляни розвинули атаку і Андрій Ліповуз закинув на хід м’яч на Муляра. Андрій увійшов у штрафну і був збитий гравцем гостей. Свисток арбітра мовчав.

У другому таймі подоляни намагалися атакувати флангами. Так, Морговський раз по раз проходив по лівій бровці, але на його простріли ніхто з партнерів не відгукнувся. На 78 хвилині Степаненко виконав небезпечний штрафний, але воротар гостей зумів перевести м’яч ну кутовий. Через 10 хвилин вже хмельничани ледь не пропустили, якби своєчасно не підстрахував воротаря Майко.

На 93-й хвилині зліва обікрав суперника Морговський, змістився у центр і пробив поруч зі стійкою. Згодом Морговський і партнери все ж досягли свого. Ян подав кутовий, Степан Рижук переправив у воротарську м’яч головою і від ноги Щедракова сфера залетіла у дальній кут воріт «Полісся».

«Поділля» – «Полісся» 2:3

Голи: Джурко, 10, Щедраков (аг), 94 – Шаврін, 24,  Шевченко, 28, Меркушов, 33

«Поділля»: Дворник – Гресь, Швець, Рижук, Степаненко – Макарченко (Худік, 46), Ліповуз, Морговський, Муляр (Тупік, 73), Джурко – Бабак (Майко, 77). Запасні: Шевченко, Шаповал, Сарбей, Абзалов. Головний тренер: Віталій Костишин.

«Полісся»: О. Шевченко – Гурський, Щедраков, Н. Шевченко, Дячук – Лебедь, Швець (Демчик, 75), Задерецький, Меркушов (Алексанов, 69), Бовтрук – Шаврін. Запасні: Кучерявий, Кузнецов, Олексієнко. Головний тренер: Олександр Призетко.

Попередження: Муляр, 41 – Лебедь, 75, Бовтрук, 77