shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Полісся». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу керманич «Поділля» Віталій Костишин і головний тренер «Полісся» Олександр Призетко поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, головний тренер «Поділля»:

– По грі противника, по суддівству… Я найбільше люблю свою дивитися команду. І говорити про неї. Гра мені не сподобалася. У нас був сумбур. М’яч піднімали там, де цього не треба було робити. Там де не було певних небезпек. Його просто піднімали вгору і самі грали в боротьбу. Відповідно у «Полісся» міцніші хлопці і вони вигравали. Нам треба було намагатися все таки, мабуть, м’яч опустити вниз і грати в футбол.

Олександр Призетко, головний тренер «Полісся»:

– Їхали ясно що виграти, за трьома очками. Тому що іншого результата ми якби й не очікували. “Поділля” сподобалося дуже. Перший момент коли вони гол забили. Після голу буквально хвилин п’ять вони здорово грали. Потім, я не знаю, видно на наших гравців подіяло, що вони вийшли як розхлябані на початку. Потім зібралися і в принципі, якщо говорити відверто по першому тайму, то на полі була одна команда.

У другому таймі трохи наша команда збилася під той футбол “Поділля”. Під довгі передачі і в принципі, я вважаю, що “Поділля” заслужено там забило другий м’яч. Молода команда “Поділля”. Я вважаю що хороші хлопці, боряться до останнього як показала навіть ця гра. Так що я думаю, що майбутнє є хороше. Я подивився склад: молоді хлопці. Гратимуть на такому рівні, відбиватимуться і я думаю будуть додавати і засяє сподіваємося.

Прес-служба «Поділля»