shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Євген Бейдерман: От резонансні розслідування і велика карта корупціонерів, а нічого не змінюється

Після домашнього матчу 28-го туру Другої ліги (Група А) президент ФК «Поділля» Євген Бейдерман вирішив поспілкуватися із журналістами.

В першу чергу хочу привітати команду «Полісся» з перемогою. І хочу подякувати своїй команді за другий тайм. Гра складається з двох таймів. Треба було два тайми боротися звичайно. Але важко боротися проти 14 гравців на полі. Біда в тому, що от резонансні розслідування і велика карта корупціонерів, а нічого не змінюється. Просто нічого не змінюється.

Отримає цей суддя двійку. Відсторонять його на одну дві гри. Далі що? Хлопці не отримали, не принесли своїм сім’ям преміальні. Що далі? Нікому нічого не вирішувало. Навіщо? У мене три вищі освіти. Коли даються штрафні на нашій половині поля нам. І навколо нашої штрафної даються команді суперників. Це зовсім не те. Мені достатньо інтелекту зрозуміти це все.

Я стояв біля інспектора – у нього списаний зошит. Ось я хочу подивитися – в деяких матчах комітет арбітрів виносить рішення через півгодини. Мені цікаво буде подивитися після цього матчу, коли комітет арбітрів винесе своє рішення.

Прес-служба «Поділля»