ДЮФЛУ. “Поділля” завершує груповий етап на першому місці (відео)

У рамках 18-го, заключного туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України юнаки «Поділля» вдома переграли своїх ровесників «Янтарний» з Новояворівська.

У матчі старших команд господарі на початку гри повністю контролювали гру, забивши два м’ячі. Але перший тайм закінчили з рахунком 2:1. У другому таймі подоляни пропустили контратаку і отримали гол. Після цього господарі активізувалися і відновили перевагу. Але за 7 хвилин до кінця гості забили зі штрафного і зрівняли рахунок.

«Поділля» U-17 (Хмельницький) – Янтарний  U-17 (Новояворівськ) 3:3

Голи «Поділля»: Попадюк, Шаповал, Якобчук

Команда 15-літніх подолян утримувала повну ігрову перевагу протягом двох таймів. Перший гол за господарів забив Кватернюк, а дубль оформив Грушка. Іван спершу реалізував пенальті, а потім влучно пробив головою, відсвяткувавши так свій день народження. Пізніше тренери випустили найближчий резерв, щоб подивитися, хто зможе допомогти команді у стикових іграх.

«Поділля» U-15 (Хмельницький) – «Янтарний» U-15 (Новояворівськ) 3:0

Голи: Кватернюк, Грушка-2

Після цих ігор команди «Поділля» завершили чемпіонат на перших місцях у вікових категоріях U-15 і U-17 у 5 групі першості ДЮФЛ. Тепер на подолян очікують стикові ігри, які пройдуть 2-3 червня, а матчі відповіді 9-10 червня.