shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Прикарпаття». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу керманич «Поділля» Віталій Костишин і головний тренер «Прикарпаття» Володимир Ковалюк поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, головний тренер «Поділля»:

– Грали у футбол. Хлопці старалися, намагалися створювати моменти. Не все вдавалося. Ми ще молоді, ми ще сирі і нам тяжко з «Прикарпаттям» боротися. Якщо по грі, я би не сказав, що ми програли. Ми програли верхову дуель. От коли ми програвали в своєму штрафному майданчику верховий м’яч – це було небезпечно.

Ми не змогли виграти у них верхові м’ячі, у їхньому штрафному і не створили. Вони виграли у нашому штрафному майданчику і забили три голи. Все після того як виграли верховий м’яч. А по структурі гри, по веденню, я думаю, ми не поступалися. Просто у нас ще травмованих багато. Хто вийшов на поле – вони старалися, але немає ігрової практики. Потрібно працювати над цим.

Володимир Ковалюк, головний тренер «Прикарпаття»:

– Я хотів би привітати всіх із закінченням сезону. Зрозуміло було, що завдання «Поділля» було це залишитися у другій лізі, де вони боролися за виживання. У нас завдання було вийти у першу лігу. І я чесно радий, що «Поділля» залишилося. Тому, що мені тут подобається ваш стадіон, подобається ваша атмосфера. У вас люди ходять на футбол, люди люблять футбол.

І зрозуміло, що хлопці молоді у вашій команді. Трошки не вистачає атаки. Це моя суб’єктивна точка зору, що потрібно атаку трошки усилити. Хлопці стараються ваші. Бачимо, що вміють грати у футбол, але треба реалізовувати моменти. Вони мали в першому таймі той момент, коли наш воротар врятував. Було би 1:0, було би зовсім по-інакшому.

Що стосується нашої команди, то ми приїхали теж тими футболістами, які мало грали весь чемпіонат. Тому, що ми вже завдання виконали і хочеться подивитися на подальшу перспективу нашої команди. Як ми можемо, чи нам треба багато посилювати футболістів чи цими футболістами, якими ми вийшли з другої в першу, щоб вони грали там. Хоча я би хотів – ці футболісти заслужили грати в першій лізі – ми будемо робити точкові посилення і будемо старатися показувати такий футбол як у другій лізі.

Хоча результат не по грі – на три голи. Це – футбол і мені приємно, що наша команда виграла, але я би хотів привітати і вас і нас з тим, що закінчився сезон і всі завдання, які стояли перед командами вони виконані.

Прес-служба «Поділля»