shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Віталій Костишин: “На наступний сезон ми будемо кращі”

Після закінчення чергового чемпіонату України з футболу у другій лізі для «Поділля», ми поспілкувалися із наставником подолян про підсумки сезону 2017/2018 та плани на майбутнє

– Віталію Володимировичу, чи задоволенні результатом, грою команди протягом сезону?

– Я не можу бути задоволений командою, якщо ми посідаємо передостанню сходинку.

– Які можливо зміни потрібно у команді зробити?

– Змін потрібно багато зробити. Але якщо ви розумієте, щоб робити зміни потрібно брати якісних гравців. Якісні гравці хочуть гарної зарплати. Звісно ми поки не можемо її платити. У нас не вистачає на це коштів. Тому ми будемо чекати, поки наші гравці стануть якісними. А коли у нас буде можливість взяти когось – звичайно ми підсилимо. Нам є куди підсилюватись. І в такому місті як Хмельницький повинна бути команда, яка повинна боротися за верхні сходинки, за першу лігу. В нас гарні вболівальники, гарне місто.

– Які плани на майбутнє команди у тренерського штабу?

– Ми – тренерський штаб, на наступний сезон ставимо перед собою задачі вже боротися зверху. Будемо над цим працювати. А так – велике дякую всім, хто ходив на стадіон, за нас вболівав. Велике дякую вболівальникам за цей сезон. На наступний сезон ми будемо кращі. Ми будемо вже старші, будемо мужніші. І ми будемо старатися показувати гарну гру для наших вболівальників, для нашого міста.

– Є шанс, що Якубов і Музичук повернуться в «Поділля»?

– Музичук вже повернувся, а Якубов під питанням.

 

Прес-служба «Поділля»