ДЮФЛУ. Команди “Поділля” зіграли перші стикові матчі

У рамках ігор плей-офф за право змагатися у фіналі чотирьох за медалі Дитячо-юнацької футбольної ліги України у першій лізі юнаки «Поділля» зіграли перші матчі

Перший стиковий матч «Поділля»  U17 провело 2 червня у Івано-Франківську проти ровесників ФК «Тепловик-ДЮСШ-3». Подоляни переважали суперників протягом усієї гри. Проте дві прикрих помилки голкіпера гостей наприкінці зустрічі привели до двох пропущених голів і в підсумку поразки з рахунком 0:2.

«Тепловик-ДЮСШ-3» U-17 (Івано-Франківськ) – «Поділля» U-17 (Хмельницький) 2:0

Свій перший стиковий матч юнаки «Поділля»  U15 зіграли вдома проти однолітків із Ковеля. Юні подоляни у першому таймі вигравали – 1:0, після того як відзначився Черній. На початку другого тайму Максим оформив дубль. Остаточний рахунок встановив Кватернюк, створивши для подолян комфортну перевагу перед матчем-відповіддю.

«Поділля» U-15 (Хмельницький) – «Ковель-Волинь» U-15 (Ковель) 3:0

Голи: Кватернюк, Черній-2

Другі ігри за право грати у фіналі чотирьох відбудуться наступного вікенду , коли 9 червня 17-літні подоляни вдома приймуть однолітків з Івано-Франківська, а 15-літні подільські гравці 10 червня поїдуть у гості до ковельчан.