ДЮФЛУ. Команди «Поділля» стали срібними призерами чемпіонату України

У фінальних іграх за медалі Дитячо-юнацької футбольної ліги України у першій лізі юнаки «Поділля» здобули два комплекти срібних нагород

У півфінальній грі за право змагатися за золото першості 15-літні подоляни перемогли ровесників із ДЮСШ м. Люботин – 3:0. Голи на рахунку Петрука, Червотоки та Скорохода.

У матчі за чемпіонське звання юнацьке «Поділля» спочатку не змогло реалізувати два виходи один в один і отримали у відповідь гол. А тоді хмельничани кинулися в атаку, бо втрачати вже було нічого, і пропустили ще три голи. Проте подільські гравці не здавалися, але лише в меншості відзначилися у воротах «Кривбасу-84», коли Терещук реалізував свій гольовий момент.

«Поділля» U-15 (Хмельницький) – ДЮСШ-1-«Кривбас-84» U-15 (Кривий Ріг) 1:4

Гол «Поділля»: Терещук

Отже, «Поділля» U 15 отримали срібні нагороди чемпіонату України. Скороход за підсумками першості став кращим захисником, а Кватернюк кращим гравцем команди протягом чемпіонату.

У своєму півфінальному матчі юнаки «Поділля»  U17 перемогли однолітків із столичного «Локомотиву» – 3:1. У першому таймі один гол забив Попадюк, а в другому таймі дублем відзначився Якобчук.

У фінальній грі подоляни на початку зустрічі пропустили три м’ячі і був травмований Мартинюк. Під кінець першого тайму гравці «Поділля» відквитали один гол зусиллями Якобчука. У другому таймі хмельничани мали ігрову перевагу, але футболісти з міста Бахмут закрилися в обороні і більше не дозволили подолянам відзначитися.

«ДВУОР ім. С. Бубки» U-17 (Бахмут) – «Поділля» U-17 (Хмельницький) 3:1

Гол «Поділля»: Якобчук

Таким чином, «Поділля» U 17 стали віце-чемпіонами України. А в номінації кращий нападник переміг подолянин Якобчук, забивши три голи у фінальних іграх першості України.